Novinky

Válečník pomáhá Nemocnici Děčín

31.03.2020 11:26BK | Tisk | Přejít zpět
Válečník pomáhá Nemocnici Děčín

Vstupenky se spustí do prodeje ve středu 1. dubna 2020 ve 12:00 hod. :-) 

valecnikpomaha.bkdecin.czUrčitě nás všechny mrzí, že nemůžeme letos svádět líté boje play off, které nás i Vás naplňují obrovskou energií. Letošní rok se svádí tyto boje na jiné úrovni a my bychom nechtěli jen zpovzdálí přihlížet, ale i se aktivně zapojit.

Naše dlouhodobá spolupráce s děčínskou nemocnicí nás přiměla k myšlence pomoci v tomto boji právě jí samotné. Všichni se nyní pohybujeme v době koronaviru, ale zrovna lékaři, sestry a další zaměstnanci nemocnice jsou tomuto viru opravdu blízko. Rádi bychom tímto projektem ještě více ukázali to, co se nyní kolem nás děje. Líbí se nám, jak se celé ČESKO semklo a bojuje proti tomuto viru společnými silami. Pojďte si společně s námi v této nelehké době zavzpomínat na náš největší úspěch v historii, a to postup do finále v roce 2015 – splněný sen mnoha generací!

 

Připravili jsme pro vás fotky a videa z postupového semifinále, samotného finále na zimním stadiónu, dále se také budete moci podívat na autentický bulletin ze zápasu, součástí je i historická vstupenka z utkání. Dále jsme si pro Vás přichystali vzpomínkové ohlasy účastníků těchto bojů, novinové články a v neposlední řadě triko „Válečník pomáhá“, které si budete moci společně se vstupenkou zakoupit a poté hrdě nosit. Zakoupením tohoto trika přispějete ještě o 50kč více oproti běžné vstupence. Vzhledem k situaci je toto možná jedna z nejdůležitější vstupenek, které si zakoupíte v historii našeho klubu… VSTUPENKA, KTERÁ POMÁHÁ!

 

Jak to bude fungovat?

Zakupte si vstupenku stejně, jak jste zvyklí při běžných utkáních (skrze náš online prodejní kanál https://bkdecin.enigoo.cz/online/#/tickets). Na výběr máte hned ze 4 variant vstupenky. Vstupenka za 100,- Kč je vstupenka, která Vás opravňuje ke vstupu do virtuálního prostoru, kde naleznete všechny výše zmíněné vzpomínkové materiály k finále 2015. Druhou možností je zakoupení vstupenky za 250,- Kč. Ta je oproti předchozí vstupence ještě navíc „vybavena“ tričkem Válečník pomáhá. S nákupem této vstupenky přispíváte na charitu o 50,- Kč více než u předchozí varianty, tedy rovných 150,- Kč poputuje na konto děčínské nemocnice. Pro ty náročnější zde máme ještě dvě speciální kategorie vstupenky a to za 2 500,- Kč a za 10 000,- Kč. Vstupenka za 2 500,- Kč je včetně autentického dresu utkání na zimním stadionu. Pozor - kapacita této varianty vstupenky je omezena, do prodeje putují pouze tři vstupenky takového charakteru. A poslední možnou volbou vstupenky je ta za úctyhodných 10 000,- Kč. Luboš Stria (bývalý děčínský hráč) se pro tyto charitativní účely rozhodl věnovat svůj dres i se stříbrnou medailí!  Obě tyto věci můžete získat právě nákupem vstupenky za 10 000,- Kč a celá částka bude věnována Nemocnici Děčín. Ti z Vás, kteří zvolí vstupenku s tričkem či dresem, prosíme Vás o shovívavost, vše bude osobně předáno, až to situace umožní.

 

Komentáře:

MUDr. Michal Hanauer, MBA, ředitel Nemocnice Děčín o.z: „Jsme moc rádi, že naši děčínští basketbalisté nezůstali schováni a dělají to, co se na válečníka sluší, bojují a pomáhají. Není to poprvé ve vztahu k naší děčínské nemocnici. Pro nás je to ohromná morální vzpruha, že na té frontě nejsme sami. Chlapi díky.“

Bc. Lukáš Houser, generální manažer BK ARMEX Děčín: „Kdyby se teď mohl hrál basketbal, naše děti by mohly chodit normálně do školy a my bychom mohli žít bez omezení, asi bychom si na 5. výročí prvního finále na zimáku nevzpomněli. Situace se ale vyvinula jinak, a je čas na to si zavzpomínat. A když je navíc na co vzpomínat, byla by škoda to neudělat. Pro mě znamená vzpomínka na zimák 2015 hlavně to obrovské spojení lidí z Děčína a okolí. Desítky dobrovolníků a tisíce fanoušků. Pojďme se spojit znovu! Zakoupením vstupenky na zimák si společně zavzpomínat na tu neskutečnou atmosféru a zároveň pomoci NAŠÍ NEMOCNICI!"

 

1442x  | BK | Tisk | Přejít zpět

molten

Fotografie týdne

Od čtvrtka 1 on 1 challenge

Kooperativa NBL 2020/21

#TýmyK+-%
1.NH Ostrava0000
2.DEKSTONE Tuři Svitavy0000
3.GEOSAN Kolín0000
4.ERA Basketball Nymburk0000
5.Basket Brno0000
6.Královští sokoli0000
7.BK JIP Pardubice0000
8.BK ARMEX Děčín0000
9.BK Opava0000
10.Olomoucko0000
11.SLUNETA Ústí nad Labem0000
12.USK Praha0000

Průměr na zápas

BodyUžitečnost
Autrey L.15.2Autrey L.20.2
Carlson K.10.6Carlson K.13.6
Šiška O.10.5Pomikálek T.9.7
Pomikálek T.9.0Šiška O.8.6
Feštr L.7.8Landa R.6.7

DoskokyAsistence
Autrey L.7.1Šiška O.3.6
Carlson K.5.6Autrey L.3.4
Pomikálek T.4.5Feštr L.1.9
Landa R.3.4Kroutil F.1.3
Grunt P.3.2Ježek Š.1.3

Kalendář zápasů 

Generální partner

Přihlásit